0621271299 info@expertisecentrumplato.nl Locatie

Ons basisteam

Wat maakt ons bijzonder? Niet zozeer wat we doen, maar vooral wie het doen. Het verschil zit namelijk, zeker bij Expertisecentrum Plato, in de mensen. We zijn een groep karakteristieke mensen met elk een eigen expertise. We werken allemaal zowel IN als AAN organisaties en we worden gedreven door de behoefte om gezamenlijk te leren en te groeien. Met én voor onze opdrachtgevers.

Jirtsin Beenhakker
Organisatieverwonderaar
06 - 291 686 66
jirtsin@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Paul Bossina
Werving&Selectie | Detachering | Loopbaanontwikkeling
06 - 212 712 99
paul@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Gieljan Scholing
Expertiseconsultant Bedrijfsvoering
06 - 810 600 54
gieljan@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Karin Kroesbergen
Expertiseconsultant HRM | trainer | coach
06 - 523 763 55
karin@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Ruben Draaijer
Expertiseconsultant HRM
06 - 115 390 18
ruben@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Max van de Velde
Expertiseconsultant Sociaal Domein
06 - 115 696 13
max@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Sanne Tilman
Expertiseconsultant Sociaal Domein
06 - 468 225 54
sanne@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Edwin Melinga
Expertiseconsultant Bedrijfskunde & Management
06 - 305 867 06
edwin@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Mirjam Schipper
Coach | Trainer | Adviseur
06 - 485 110 27
mirjam@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Willemijn Sevens
HRM | Trainer | Coach
06 - 205 750 01
willemijn@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Nynke Hovinga
Coach | Trainer
06 - 452 383 71
nynke@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Tom Willems
Consultant | Interim | Coach
06 - 518 885 73
tom@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Harrie Aardema
Expertiseconsultant Organisatie & Wetenschap
06 - 200 159 09
harrie@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Elsemieke Kok
Communicatiemedewerker
06 - 118 322 23
elsemieke@expertisecentrumplato.nl
Lees meer
Denise Ankone
Expertiseconsultant Sociaal Domein
denise@expertisecentrumplato.nl
Lees meer